Färingsö Ridskola
Senast ändrad: 15 Feb 2022 av Elin L Östlund

Resultat från stallbästisomröstningen 2017


1:a Ran Bästa ponny
2:a Latona Bästa häst
3:e Sigyn
4:e Roy Skovvang
5:e Svarten
6:e Rinda
7:e Elsa
8:e Cura
9:e Leya & Vesta
11:e Cross & Vige & Yrsa
14:e Bellona & Blid
16:e Castor
17:e Magnifique
18:e Coconut & Ilos
20:e Midas & Gina & Pontius
23:e Esmeralda
24:e Vanadis & Choise & Palne
27:e Tulle
28:e Comet
29:e Ceres & Lincon

Resultat från stallbästisomröstningen 2016

1:a Ide Bästa häst
2:a Roy
3:e Sylvia
4:e Svarten Bästa ponny
5:e Indra & Ymer
7:e Castor & Latona & Leya
10:e Blid & Cross & Rinda & Sigyn & Vige
15:e Ilos
16:e Cynthia & Glipper & Palne & Pontius & Ran & Vesta & Yrsa
23:e Bellona & Brisa & Ceres
26:e Artemis & Gina & Lincon & Mira & Tulle

 

Resultat från stallbästisomröstningen 2015

1:a Latona Bästa häst
2:a Ide
3:e Rinda
4:e Gina Bästa ponny
5:e Indra & Walenka
7:e Sylvia & Tulle
9:e Esmeralda & Henke & Roy
12:e Leya
13:e Ilos & Lincon & Ymer
16:e Artemis & Ikaros & Ran & Zilla
20:e Gismo & Im & Terre de Feu

 

Resultat från stallbästisomröstningen 2014

1:a Ide Bästa häst
2:a Rinda & Latona
4:e Walenka
5:e Tulle Bästa ponny
6:e Henke & Svarten & Zilla
9:e Vige
10:e Terre de Feu
11:e Vanadis & Esmeralda
13:e Ilos & Ymer & Gina
16:e Leya & Palne & Pricken
19:e Sigyn & Cross
21:e Im & Brisa & Ran & Midas & Yrsa

 

Resultat från stallbästisomröstningen 2013

1:a Indra Bästa häst
2:a Loke
3:e Henke & Walenka
5:e Leya
6:e Tulle Bästa ponny
7:e Ide & Ilos
9:e Latona
10:e Cross
11:e Roy
12:e Mira & Vanadis
14:e Esmeralda & Lea & Sigyn & Zilla
18:e Im & Terre de Feu & Vige
21:e Comet & Gina & Palne & Svarten

 

Resultat från stallbästisomröstningen 2012

1:a Indra Bästa häst
2:a Sigyn Bästa ponny
3:e Loke
4:e Pontius
5:e Ilos & Latona
7:e Tulle & Mira & Im & Ide
11:e Lea & Sylvia
13:e Ikaros & Lincon
15:e Leya

 

Resultat från stallbästisomröstningen 2011

1:a Loke Bästa häst
2:a Ide & Latona
4:e Indra
5:e Gismo Bästa ponny
6:e Jonaker & Karisma & Ran & Vige & Zilla
11:e Ilos & Pricken
13:e Ginger
14:e Midas & Palne & Sigyn

 

Resultat från stallbästisomröstningen 2010

1:a Jonaker Bästa häst
2:a Indra
3:e Loke
4:e Ran Bästa ponny
5:e Comet & Gismo & Ilos & Lincon & Njal
10:e Ginger & Karisma & Midas & Sylvia
13:e Gina
14:e Aston & Coconut & Juno & Latona & Pontius & Rhea

 

Resultat från stallbästisomröstningen 2009

1:a Comet Bästa ponny
2:a Pontius
3:e Ilos & Sigyn
5:e Habor Bästa häst
6:e Latona
7:e Ran
8:e Im & Kato
10:e Indra & Jonaker & Loke
13:e Klio
14:e Isabella & Ivar & Juno & Samber

 

Resultat från stallbästisomröstningen 2008

1:a Estate Bästa häst
2:a Comet Bästa ponny
3:e Twiggy
4:e Habor
5:e Sigyn
6:e Pontius & Jonaker
8:e Loke & Pricken & Midas
11:e Nefele & Svarten & Geisha
14:e Sarah & Latona & Saga
17:e Ivar & Refill & Glipper

 

Resultat från stallbästisomröstningen 2007

1:a Sigyn Bästa ponny
2:a Comet
3:e Loke Bästa häst
4:e Ivar
5:e Katla & Habor & Geisha
8:e Ikaros
9:e Pontius & Saga & Midas
12:e Estate & Svarten
14:e Ide & Kato & Nefele & Ran
18:e Pricken & Refill & Glipper
21:e Aston

Loke och Sigyn

 

Resultat från stallbästisomröstningen 2006

1:a Comet Bästa ponny
2:a Loke Bästa häst
3:e Habor
4:e Estate & Geisha
6:e Im & Jonaker & Loppan
9:e Ikaros & Katla & Kato
12:e Aston & Pontius & Pricken & Sigyn
16:e Ivar & Klio & Midas
19:e Isabella & Latona & Moneta & Refill
23:e Minos & Twiggy
25:e Ariel & Canton
27:e Svarten

Loke och Comet

 

Resultat från stallbästisomröstningen 2005

1:a James Bästa ponny
2:a Geisha Bästa häst
3:e Comet
4:e Sigyn
5:e Jonaker
6:e Estate
7:e Habor & Klio
9:e Loppan
10:e Isabella & Kato
12:e Pontius
13:e Ide & Ikaros
15:e Aston & Svarten

James Geisha

 

Resultat från stallbästisomröstningen 2004

Bäst totalt
1:a Sigyn
2:a Canton Geisha Klio
3:e Comet Estate Ikaros Katla Loco
4:e Habor Ran Svarten
5:e Dolly
6:e Isabella Kato Loppan Moneta
Bästa sköthäst
1:a Estate
2:a Sigyn
3:e Canton Geisha Ikaros Jonaker Svarten
Bästa hopphäst
1:a Loco
2:a Habor Katla Kato Klio
3:e Dolly Ran
Bästa dressyrhäst
1:a Canton Klio
2:a Comet Geisha Ikaros Loppan Moneta Sigyn
3:e Ide Juno Loke Ran

 

Resultat från stallbästisomröstningen 2003

Bästa ponny
1:a Katla
2:a James
3:e Im
4:e Ilos
5:e Hedwig Hymer Sigyn
Bästa häst
1:a Estate Loppan
2:a Latona
3:e Simond
4:e Eucalyptus Ide Ivar Klio