Färingsö Ridskola
Senast ändrad: 15 Feb 2022 av Elin L Östlund

Placeringar ponny


Aston Bellona Brisa Choise Cross Glipper Gina Ginger Gismo Ikaros Ilos Im Magnifique Minos Mira Pontius Pricken Ran Refill Sigyn Svarten Tulle Comet Vanadis Vesta Yrsa

Tidigare ponnyer

CR = clear round / felfri bed A
CR+ = felfri bed A+A
LM = Stockholmsmästerskap för lektionshästar/lektionsponnyer
UH/UP = unghästrosett/ungponnyrosett

         
ASTON
040919 KarlHugo B 1:a Lätt D Mälarhöjden
050522 KarlHugo B 4:e Lätt D Bälinge
050904 Caroline S 3:e Lätt C allsv Färingsö
051105 IdaMarie B 3:e Lätt D Botkyrka
060225 IdaMarie B 6:e Lätt D Södertörn
060325 IdaMarie B 4:e Lätt D Sollentuna
060402 IdaMarie B 4:e Lätt B allsv Södertälje
060430 IdaMarie B 2:a Lätt C Färingsö
060501 IdaMarie B 3:e Lätt C Färingsö
060514 IdaMarie B 1:a Lätt C Roo Gård
060903 Caroline S 3:e Lätt C allsv Nynäshamn
061104 Caroline S 3:e Lätt B allsv Österhaninge
070127 IdaMarie B 5:e Lätt C Heby
070325 IdaMarie B 1:a Lätt D Sollentuna
070401 IdaMarie B 1:a Lätt B allsv Skånsta
070430 IdaMarie B 3:e Lätt D Färingsö
070430 IdaMarie B 2:a Lätt C Färingsö
070501 IdaMarie B 2:a Lätt C Färingsö
070501 IdaMarie B 4:e Lätt B Färingsö
070506 IdaMarie B 4:e Lätt A allsv Edsbro
070527 IdaMarie B 2:a Lätt C LM Hallstavik
070527 IdaMarie B 1:a Lätt C LM lag Hallstavik
070811 IdaMarie B 3:e Lätt D Rimbo
070909 IdaMarie B CR Lätt B Botkyrka
070909 IdaMarie B 8:e Lätt A DM Botkyrka
070923 Emilia P 1:a Lätt C allsv Färingsö
071014 Emilia P 1:a Lätt C allsv Sorunda
080309 IdaMarie B 1:a Lätt C Södertörn
080330 Caroline S 6:e Lätt B Stora Wäsby
080501 Emma R 1:a Lätt D Färingsö
080502 Emma R 4:e Lätt C Färingsö
080518 IdaMarie B 1:a Lätt C Hufvudsta
080525 Emma R 3:e Lätt C LM Gladö
080525 IdaMarie B 4:e Lätt C LM Gladö
080907 Emilia P 2:a Lätt C Färingsö
080907 Emilia P 3:e Lätt C allsv Färingsö
081026 Caroline S CR Lätt D Sorunda
081026 Caroline S 1:a Lätt C Sorunda
081102 Emilia P 2:a Lätt B allsv Haningebygden
090207 Johanna W CR Lätt D Södertälje
090207 Johanna W 9:e Lätt C Södertälje
090405 Mathias S CR Lätt D Sollentuna
090501 Mathias S CR+ Lätt D Färingsö
090502 IdaMarie B 2:a Lätt D+ Färingsö
090502 IdaMarie B 2:a Lätt B Färingsö
090516 Mimmi L 5:e Lätt C LM Roo Gård
090516 Mimmi L 1:a Lätt C LM lag Roo Gård
090906 IdaMarie B 1:a Lätt C allsv Sorunda
091003 Mathias S 2:a Lätt C Rastaborg
091003 IdaMarie B 1:a Lätt C allsv Rastaborg
091031 IdaMarie B 2:a Lätt C Botkyrka
091031 IdaMarie B 3:e Lätt B allsv Botkyrka
100221 Mathias S CR Lätt D Stäket
100410 Mathias S CR Lätt D Sollentuna
100501 Mathias S 3:e Lätt C+ Färingsö
100502 Mathias S 2:a Lätt C LM lag Färingsö
100502 Mathias S 1:a Lätt C Färingsö
100516 Mimmi L CR Lätt D Järna
100529 Mimmi L 4:e Lätt D+ Mälarhöjden
100529 Mimmi L 3:e Lätt C Mälarhöjden
100905 Mimmi L CR Lätt C Gladö
100905 Mimmi L 1:a Lätt C allsv Gladö
101002 Mimmi L 3:e Lätt C Siggesta
101002 Mimmi L 4:e Lätt C allsv Siggesta
101030 Mimmi L CR Lätt C Rimbo
101030 Mimmi L 1:a Lätt C+ allsv Rimbo
110319 Vanna L CR Lätt D Ågesta
110409 Vanna L 4:e Lätt D+ Sollentuna
110409 Vanna L 6:e Lätt C Sollentuna
110430 Vanna L CR+ Lätt D Färingsö
110430 Vanna L 3:e Lätt C Färingsö
110501 Vanna L 2:a Lätt D+ Färingsö
110501 Vanna L 2:a Lätt C+ Färingsö
110515 Vanna L 2:a Lätt C Hufvudsta
110515 Vanna L 2:a Lätt B Hufvudsta
110904 Vanna L 2:a Lätt C Haningebygden
110904 Vanna L 4:e Lätt C allsv Haningebygden
111023 Vanna L CR Lätt C+ Sorunda
111105 Saga F CR+ Lätt D Botkyrka
120219 Vanna L 1:a Lätt C Stäket
120219 Vanna L 2:a Lätt B Stäket
120318 Sofia E CR Lätt D Gustavsberg
120318 Sofia E 3:e Lätt C Gustavsberg
120414 Sofia E 5:e Lätt C Sollentuna
120430 Vanna L 3:e Lätt D+ Färingsö
120430 Sofia E CR+ Lätt D Färingsö
120501 Vanna L 2:a Lätt C Färingsö
120519 Vanna L 1:a Lätt C LM Roo Gård
120519 Vanna L 3:e Lätt C Roo Gård
120826 Sofia E 1:a Lätt C allsv Nynäshamn
120923 Sofia E 1:a Lätt C allsv Färingsö
121007 Saga F 3:e Lätt C Hufvudsta
121103 Sofia E 3:e Lätt D+ Botkyrka
121103 Sofia E 3:e Lätt C+ allsv Botkyrka
130414 Saga F 5:e Lätt C Väsby
130512 Madeleine C A 2:a Lätt D+ Hufvudsta
130512 Madeleine C A 2:a Lätt C Hufvudsta
130606 Madeleine C A 1:a Lätt C LM Roo
130907 Madeleine C A 3:e Lätt C allsv Roo
130921 Matilda L 1:a Lätt D+ Färingsö
130921 Matilda L 2:a Lätt C allsv Färingsö
131006 Madeleine C A 4:e Lätt C+ allsv Hufvudsta
131102 Saga F 5:e Lätt D+ Botkyrka
140511 Jonathan P 3:e Lätt C Mälarhöjden
 
BELLONA
130921 Pernilla W UH Lätt C Färingsö
131102 Pernilla W UH Lätt D+ Botkyrka
140511 Madeleine C A UH Lätt D+ Mälarhöjden
 
BRISA
090501 Pernilla W UH Lätt D Färingsö
090502 Pernilla W UH Lätt D+ Färingsö
110409 IdaMarie B UH Lätt D+ Sollentuna
110409 IdaMarie B UH Lätt C Sollentuna
120430 Pernilla R CR+ Lätt D Färingsö
 
CHOISE
130921 Sara S UH Lätt D+ Färingsö
130921 Sara S UH Lätt C Färingsö
131102 Sara S UH Lätt C Botkyrka
 
CROSS
120430 Rebecka F UP Lätt D Färingsö
120501 Rebecka F UP Lätt D+ Färingsö
120923 Mimmi L UP Lätt C Färingsö
131102 Elin C 5:e Lätt D+ Botkyrka
 
GINA
050430 Angelica W UH Lätt C Färingsö
050904 Angelica W UH Lätt C Färingsö
050925 Angelica W UH Lätt C Roo Gård
060430 Angelica W UH Lätt D Färingsö
060430 Angelica W UH Lätt C Färingsö
070325 Angelica W UH Lätt D Sollentuna
070325 Angelica W UH Lätt C Sollentuna
070430 Angelica W UH Lätt D Färingsö
070430 Angelica W UH Lätt C Färingsö
070501 Angelica W UH Lätt C Färingsö
070811 KarlHugo B UH Lätt D Rimbo
070811 KarlHugo B UH Lätt C Rimbo
070923 KarlHugo B UH Lätt C Färingsö
080501 Rebecka F CR Lätt D Färingsö
080501 Rebecka F CR Lätt C Färingsö
080907 Caroline S 5:e Lätt C Färingsö
090405 IdaMarie B CR Lätt D Sollentuna
090501 IdaMarie B CR+ Lätt D Färingsö
090502 Caroline S 4:e Lätt D+ Färingsö
090516 Linn A 8:e Lätt C Roo Gård
091031 Linn A 6:e Lätt C Botkyrka
100221 Emma R CR Lätt D Stäket
100410 Emma R CR Lätt D Sollentuna
100410 Emma R 9:e Lätt C Sollentuna
100501 Mathias S 1:a Lätt D+ Färingsö
100516 Mathias S CR Lätt D Järna
100905 Emma R CR Lätt C Gladö
100905 Emma R 3:e Lätt C allsv Gladö
101002 Emma R 5:e Lätt C Siggesta
101002 Emma R 3:e Lätt C allsv Siggesta
101030 Emma R CR Lätt C Rimbo
101106 Emma R 1:a Lätt D+ Botkyrka
110319 Emma R CR Lätt D Ågesta
110409 Emma R 6:e Lätt D+ Sollentuna
110430 Emma R CR+ Lätt D Färingsö
110430 Emma R 1:a Lätt C Färingsö
110501 Emma R 2:a Lätt D+ Färingsö
110501 Emma R 1:a Lätt C+ Färingsö
110515 Emma R 8:e Lätt C Hufvudsta
111105 Sofia E CR+ Lätt D Botkyrka
111105 Hilda L CR+ Lätt D Botkyrka
120318 Hilda L CR Lätt D Gustavsberg
120318 Hilda L 4:e Lätt C Gustavsberg
120414 Hilda L 7:e Lätt D+ Sollentuna
120430 Hilda L CR+ Lätt D Färingsö
130627 Annaclara H 4:e Lätt D+ Väsby
130907 Annaclara H 4:e Lätt C Roo
 
GINGER
050904 Elin L UH Lätt C Färingsö
051105 Elin L UH Lätt D Botkyrka
051105 Elin L UH Lätt C Botkyrka
060430 Therese E UH Lätt D Färingsö
060430 Therese E UH Lätt C Färingsö
060526 Therese E UH Lätt D Mälaröarna
060526 Therese E UH Lätt C Mälaröarna
060903 Therese E UH Lätt C Nynäshamn
060923 IdaMarie B UH Lätt D Mälarhöjden
070325 Rebecka F 13:e Lätt C Sollentuna
070430 Rebecka F 4:e Lätt D Färingsö
070430 Rebecka F 4:e Lätt C Färingsö
070501 Rebecka F 3:e Lätt C Färingsö
070501 Rebecka F 2:a Lätt B Färingsö
070506 Therese E 4:e Lätt A allsv Edsbro
070527 Rebecka F 4:e Lätt C Hallstavik
070527 Rebecka F 1:a Lätt C LM Hallstavik
070527 Rebecka F 1:a Lätt C LM lag Hallstavik
070811 Rebecka F 2:a Lätt D Rimbo
070811 Rebecka F 3:e Lätt C Rimbo
070909 Therese E CR Lätt B Botkyrka
070923 Rebecka F 2:a Lätt C Färingsö
071014 Linn A 4:e Lätt C allsv Sorunda
080518 Johanna G 6:e Lätt D Hufvudsta
080525 Linn A 2:a Lätt C LM Gladö
081004 Johanna G 10:e Lätt C Årsta Runsten
090207 IdaMarie B CR Lätt D Södertälje
090405 Caroline S CR Lätt D Sollentuna
090501 Caroline S CR+ Lätt D Färingsö
090501 Emilia P CR+ Lätt D Färingsö
090516 Caroline S 7:e Lätt C Roo Gård
100410 Josephine L CR Lätt D Sollentuna
100501 Evelina L 4:e Lätt D+ Färingsö
100502 Josephine L 4:e Lätt C Färingsö
100516 Josephine L CR Lätt D Järna
110430 Pernilla R CR+ Lätt D Färingsö
110430 Mathias S CR+ Lätt D Färingsö
110529 Pernilla R 1:a Lätt C Gladö
111001 Pernilla R 6:e Lätt C Mälarhöjden
111105 Pernilla R CR+ Lätt D Botkyrka
120430 Nathalie P 3:e Lätt D+ Färingsö
120430 Pernilla R CR+ Lätt D Färingsö
 
GISMO
090501 Pernilla W UH Lätt D Färingsö
090502 Pernilla W UH Lätt D+ Färingsö
100501 Sofie H 1:a Lätt D+ Färingsö
100502 Sofie H 1:a Lätt C Färingsö
110430 Sofie H UH Lätt D Färingsö
110430 Nathalie P UH Lätt D Färingsö
110501 Sofie H UH Lätt D+ Färingsö
 
GLIPPER
960907 Elin L 2:a Lätt C allsv Roslagen
960922 Elin L 4:e Lätt C allsv Hallstavik
961102 Elin L 3:e Lätt B Skånsta
970308 Maria S UH Lätt D Täby
970308 Maria S UH Lätt C Täby
970427 Maria S UH Lätt B Årsta
970510 Maria S CR Lätt D Mälaröarna
970510 Maria S UH Lätt C Mälaröarna
970702 Anna N UH Lätt C Stockholm
970702 Anna N UH Lätt B Stockholm
970703 Anna N UH Lätt B Stockholm
970810 Kristin W UH Lätt D Edsbro
970810 Christian G UH Lätt D Edsbro
970823 Anna N UH Lätt C Roslagen
970823 Anna N 4:e Lätt C allsv Roslagen
970907 Anna N UH Lätt D Edsbro
970907 Anna N UH Lätt C Edsbro
970907 Anna N 1:a Lätt C allsv Edsbro
971005 Anna N UH Lätt C Hufvudsta
971005 Anna N 2:a Lätt B allsv Hufvudsta
971101 Anna N UH Lätt C Skånsta
971101 Anna N UH Lätt B Skånsta
980321 Anna W 5:e Lätt D Sollentuna
980927 Nabil G 4:e Lätt C Värmdö
980927 Maria S 2:a Lätt C allsv Värmdö
981008 Maria S 2:a Lätt B allsv Djursholm
990514 Nabil G 2:a Lätt D Mälaröarna
990514 Nabil G 4:e Lätt C Mälaröarna
990703 Anna S CR Lätt D Team Levad
001111 Elin P 5:e Lätt D Sollentuna
030322 KarlHugo B 6:e Lätt D Sollentuna
030406 Linn R 3:e Lätt C UpplandsBro
030530 Agnes G 4:e Lätt D Mälaröarna
040430 Agnes G 4:e Lätt D Färingsö
060430 IdaMarie B 4:e Lätt D Färingsö
070430 IdaMarie B 4:e Lätt D Färingsö
070501 IdaMarie B 3:e Lätt C Färingsö
070923 IdaMarie B 8:e Lätt C Färingsö
 
IKAROS
931002 Elin L 4:e Lätt D Farsta
940319 Elin L 4:e Lätt D Sollentuna
940416 Elin L 4:e Lätt D Mälarhöjden
940424 Elin L 5:e Lätt C Farsta
940529 Elin L 4:e Lätt D Vallentuna
940529 Elin L 5:e Lätt C Vallentuna
941112 Elin L 1:a Lätt D Sollentuna
950312 Elin L 5:e Lätt B Enköping
950501 Elin L 1:a Lätt C Hufvudsta
950501 Elin L 4:e Lätt B Hufvudsta
950521 Elin L 3:e Lätt C Haningebygden
959527 Elin L 6:e Lätt A Årsta
950902 Elin L CR Lätt D Märsta
950909 Elin L 1:a Lätt C Tyresö
950909 Elin L 4:e Lätt C allsv Tyresö
950924 Elin L 2:a Lätt C Sorunda
951015 Elin L 5:e Lätt A Vallentuna
951104 Elin L 1:a Lätt B Skånsta
960105 Elin L 1:a Lätt B Stockholm
960105 Elin L 4:e Lätt A Stockholm
960420 Elin L 3:e Lätt B Södertälje
960517 Elin L 1:a Lätt B Mälaröarna
960517 Elin L 2:a Lätt A allsv Mälaröarna
960704 Elin L 3:e Lätt B Stockholm
960705 Elin L 1:a Lätt A Stockholm
961013 Elin L 1:a Lätt A Vallentuna
961124 Elin L 2:a Lätt B Södertälje
961124 Elin L 2:a Lätt B Lag-DM Södertälje
970105 Elin L 3:e Lätt B Stockholm
970105 Elin L 2:a Lätt A Stockholm
970216 Elin L 2:a Lätt B Skånsta
970301 Elin L 4:e Msv B Sala
970309 Elin L 1:a Msv B Vallentuna
970322 Elin L 3:e Lätt B Södertälje
970427 Elin L 1:a Lätt B Årsta
970427 Elin L 3:e Lätt B allsv Årsta
970509 Elin L 1:a Lätt B Mälaröarna
970614 Elin L 1:a Lätt A Roslagen
970703 Elin L 7:e Lätt A Stockholm
970823 Elin L 1:a Lätt C Roslagen
970823 Elin L 4:e Lätt C allsv Roslagen
970920 Elin L 1:a Lätt B Mälarhöjden
971012 Elin L 2:a Msv B Vallentuna
971101 Elin L 1:a Lätt B Skånsta
971101 Elin L 4:e Lätt A Skånsta
971115 Elin L 2:a Lätt B Täby
980321 Cecilia FK 1:a Lätt D Sollentuna
980321 Cecilia FK 5:e Lätt C Sollentuna
980418 Cecilia FK 1:a Lätt D Roslagen
980418 Cecilia FK 2:a Lätt C Roslagen
980418 Cecilia FK 1:a Lätt C Roslagen
980425 Cecilia FK 3:e Lätt C Hufvudsta
980522 Cecilia FK 1:a Lätt D Mälaröarna
980522 Cecilia FK 1:a Lätt C Mälaröarna
980523 Cecilia FK 3:e Lätt B Mälaröarna
980531 Cecilia FK 2:a Lätt D Järfälla
980531 Cecilia FK 5:e Lätt C Järfälla
980701 Cecilia FK 4:e Lätt C Stockholm
980701 Cecilia FK 8:e Lätt B Stockholm
980702 Cecilia FK 7:e Lätt B Stockholm
980905 Cecilia FK 2:a Lätt C Haningebygden
980905 Cecilia FK 4:e Lätt B Haningebygden
980927 Cecilia FK 2:a Lätt C allsv Värmdö
981025 Cecilia FK 1:a Lätt C Södertälje
981108 Cecilia FK 2:a Lätt C Djursholm
981108 Cecilia FK 2:a Lätt B allsv Djursholm
981114 Cecilia FK 1:a Lätt C Sollentuna
981115 Cecilia FK 5:e Lätt B Sollentuna
981122 Cecilia FK 1:a Lätt C Södertälje
990314 Cecilia FK 5:e Lätt B Vallentuna
990415 Cecilia FK 2:a Lätt B Mälaröarna
990529 Cecilia FK 2:a Lätt B Färentuna
990530 Cecilia FK 1:a Lätt C LM Vallentuna
990703 Cecilia FK 2:a Lätt B Team Levad
990926 Pernilla W 2:a Lätt C allsv Hufvudsta
991010 Cecilia FK 3:e Lätt B Vallentuna
991010 Cecilia FK 4:e Lätt B Lag-DM Vallentuna
991114 Pernilla W 5:e Lätt B Södertälje
991114 Pernilla W 2:a Lätt B allsv Södertälje
000319 Cecilia FK 3:e Lätt B Stäket
000325 Cecilia FK 4:e Lätt B Sollentuna
000416 Cecilia FK 2:a Lätt B Södertälje
000416 Cecilia FK 4:e Lätt B allsv Södertälje
000429 Cecilia FK 1:a Lätt B Hufvudsta
000603 Cecilia FK 1:a Lätt B Mälaröarna
000916 Cecilia FK 1:a Lätt B Roslagen
001119 Pernilla W 3:e Lätt B Södertälje
001119 Pernilla W 2:a Lätt B allsv Södertälje
010630 Erika B 4:e Lätt C Team Levad
010908 Erika B 3:e Lätt C Färingsö
010908 Erika B 1:a Lätt C allsv Färingsö
010922 Erika B 6:e Lätt C Mälarhöjden
010922 Erika B 1:a Lätt B Mälarhöjden
011110 Erika B 6:e Lätt C Sollentuna
020323 Erika B 4:e Lätt C Sollentuna
020323 Erika B 2:a Lätt B Sollentuna
020427 Erika B 2:a Lätt D Hufvudsta
020427 Erika B 6:e Lätt C Hufvudsta
020510 Erika B 2:a Lätt C Mälaröarna
020510 Erika B 3:e Lätt B Mälaröarna
020519 Erika B 3:e Lätt C Järfälla
020519 Erika B 6:e Lätt B Järfälla
020706 Erika B 2:a Lätt D Team Levad
020706 Erika B 3:e Lätt C Team Levad
020908 Angelica W 4:e Lätt C Färingsö
020929 Angelica W 2:a Lätt C Sorunda
021020 Angelica W 5:e Lätt C Vallentuna
021020 Angelica W 3:e Lätt B allsv Vallentuna
021102 Erika B 2:a Lätt B Botkyrka
021109 Erika B 2:a Lätt C Sollentuna
030105 Erika B 4:e Lätt C Stockholm
030105 Erika B 4:e Lätt B Stockholm
030322 Erika B 4:e Lätt C Sollentuna
030322 Erika B 2:a Lätt B Sollentuna
030426 Erika B 2:a Lätt D Hufvudsta
030426 Erika B 2:a Lätt C Hufvudsta
030530 Erika B 4:e Lätt C Mälaröarna
030907 Erika B 2:a Lätt C Färingsö
030928 Erika B 3:e Lätt C allsv Hufvudsta
031101 Erika B 3:e Lätt C Botkyrka
031108 Erika B 4:e Lätt C Sollentuna
031108 Erika B 4:e Lätt B Sollentuna
040103 Linda B 2:a Lätt C Stockholm
040313 Linda B 2:a Lätt D Sollentuna
040430 Linda B 2:a Lätt D Färingsö
040521 Linda B 2:a Lätt D Mälaröarna
040905 Linda B 2:a Lätt C Färingsö
040905 Linda B 4:e Lätt C allsv Färingsö
040919 Linda B 3:e Lätt C Mälarhöjden
040919 Linda B 1:a Lätt B Mälarhöjden
040926 Linda B 2:a Lätt C Sorunda
040926 Linda B 1:a Lätt C allsv Sorunda
041024 Linda B 2:a Lätt C Stockholm
041031 Linda B 5:e Lätt B allsv Gustavsberg
050416 Rebecka F CR Lätt D Håbo
050416 Rebecka F 2:a Lätt C Håbo
050430 Rebecka F 7:e Lätt C Färingsö
050430 Rebecka F 1:a Lätt C LM lag Färingsö
050514 Rebecka F 1:a Lätt D Bromma
050514 Rebecka F 6:e Lätt C Bromma
050522 Rebecka F 4:e Lätt D Bälinge
050605 Rebecka F 3:e Lätt D Högvreten
050904 Rebecka F 6:e Lätt C Färingsö
050904 Rebecka F 1:a Lätt C allsv Färingsö
050917 Rebecka F 2:a Lätt B Mälarhöjden
060325 Rebecka F 6:e Lätt D Sollentuna
060325 Rebecka F 3:e Lätt C Sollentuna
060402 Rebecka F 3:e Lätt B Södertälje
060402 Rebecka F 4:e Lätt B allsv Södertälje
060430 Rebecka F 1:a Lätt D Färingsö
060501 Rebecka F 2:a Lätt C Färingsö
060501 Rebecka F 1:a Lätt B Färingsö
060514 Rebecka F 6:e Lätt C Roo Gård
060514 Rebecka F 2:a Lätt C LM lag Roo Gård
060903 Johanna W 7:e Lätt C Nynäshamn
060903 Johanna W 1:a Lätt C allsv Nynäshamn
060917 Johanna W 10:e Lätt C Rastaborg
060917 Johanna W 1:a Lätt C allsv Rastaborg
061104 Johanna W 4:e Lätt B allsv Österhaninge
070311 Johanna W CR Lätt B Södertälje
070325 Johanna W 4:e Lätt D Sollentuna
070401 Rebecka F 1:a Lätt B allsv Skånsta
070430 Johanna W 4:e Lätt C Färingsö
070501 Johanna W 1:a Lätt C Färingsö
070506 Johanna W 2:a Lätt B Edsbro
070506 Rebecka F 4:e Lätt A allsv Edsbro
070527 Johanna W 2:a Lätt C Hallstavik
070527 Johanna W 1:a Lätt C LM lag Hallstavik
070811 Johanna W 3:e Lätt C Rimbo
070909 Rebecka F CR Lätt B Botkyrka
070909 Rebecka F 2:a Lätt A DM Botkyrka
070923 Johanna W 4:e Lätt C Färingsö
070923 Johanna W 1:a Lätt C allsv Färingsö
071014 Johanna W 3:e Lätt C Sorunda
071014 Johanna W 1:a Lätt C allsv Sorunda
080309 Johanna W 3:e Lätt C Södertörn
080501 Johanna W 2:a Lätt D Färingsö
080501 Johanna W 2:a Lätt C Färingsö
080502 Johanna W 3:e Lätt C Färingsö
080502 Johanna W 2:a Lätt C Färingsö
080518 Johanna W 1:a Lätt D Hufvudsta
080518 Johanna W 4:e Lätt C Hufvudsta
080525 Johanna W 1:a Lätt C Gladö
080525 Johanna W 2:a Lätt C LM Gladö
080907 IdaMarie B 3:e Lätt C allsv Färingsö
081004 IdaMarie B 6:e Lätt C Årsta Runsten
081026 Johanna W CR Lätt D Sorunda
081026 Johanna W 2:a Lätt C Sorunda
081102 IdaMarie B 2:a Lätt B allsv Haningebygden
090207 IdaMarie B CR Lätt D Södertälje
090405 Johanna W CR Lätt D Sollentuna
090501 Johanna W CR+ Lätt D Färingsö
090501 Johanna W 3:e Lätt C Färingsö
090502 Johanna W 1:a Lätt C Färingsö
090502 Johanna W 3:e Lätt B Färingsö
090516 Johanna W 3:e Lätt C Roo Gård
090516 Johanna W 2:e Lätt C LM Roo Gård
090516 Johanna W 1:a Lätt C LM lag Roo Gård
090906 Johanna W 1:a Lätt C Sorunda
090906 Johanna W 1:a Lätt C allsv Sorunda
091003 Johanna W 1:a Lätt C allsv Rastaborg
091031 Johanna W 4:e Lätt C Botkyrka
091031 Johanna W 3:e Lätt B allsv Botkyrka
100410 Johanna W CR Lätt D Sollentuna
100502 Johanna W 2:a Lätt C LM lag Färingsö
100516 Johanna W CR Lätt D Järna
100516 Johanna W 2:a Lätt C Järna
100529 Johanna W 3:e Lätt D+ Mälarhöjden
100905 Johanna W CR Lätt C Gladö
100905 Johanna W 1:a Lätt C allsv Gladö
101002 Johanna W 4:e Lätt C Siggesta
101002 Johanna W 4:e Lätt C allsv Siggesta
101030 Johanna W CR Lätt C Rimbo
101030 Johanna W 1:a Lätt C+ allsv Rimbo
101106 Mimmi L 3:e Lätt D+ Botkyrka
101106 Mimmi L 7:e Lätt C Botkyrka
110319 Mimmi L CR Lätt D Ågesta
110319 Mimmi L 3:e Lätt C Ågesta
110409 Mimmi L 8:e Lätt C Sollentuna
110430 Mimmi L 1:a Lätt C Färingsö
110501 Mimmi L 1:a Lätt D+ Färingsö
110501 Mimmi L 1:a Lätt C+ Färingsö
110515 Mimmi L 3:e Lätt B Hufvudsta
110529 Mimmi L 1:a Lätt C Gladö
110529 Mimmi L 3:e Lätt C LM Gladö
110904 Mimmi L 2:a Lätt C Haningebygden
110904 Mimmi L 4:e Lätt C allsv Haningebygden
111001 Mimmi L 5:e Lätt C Mälarhöjden
111023 Mimmi L CR Lätt C+ Sorunda
111105 Gabriella J CR+ Lätt D Botkyrka
120219 Gabriella J 2:a Lätt C Stäket
120219 Gabriella J 3:e Lätt B Stäket
120414 Gabriella J 4:e Lätt D+ Sollentuna
120430 Gabriella J 1:a Lätt D+ Färingsö
120430 Gabriella J CR+ Lätt D Färingsö
120501 Gabriella J 1:a Lätt D+ Färingsö
120519 Gabriella J 3:e Lätt C Roo Gård
120826 Gabriella J 1:a Lätt C allsv Nynäshamn
120923 Gabriella J 1:a Lätt C allsv Färingsö
120923 Gabriella J 2:a Lätt C Färingsö
121007 Gabriella J 2:a Lätt D+ Hufvudsta
121007 Gabriella J 1:a Lätt C Hufvudsta
121103 Gabriella J 4:e Lätt D+ Botkyrka
121103 Gabriella J 3:e Lätt C+ allsv Botkyrka
130414 Matilda L 7:e Lätt D+ Väsby
130512 Matilda L 4:e Lätt D+ Hufvudsta
130512 Matilda L 4:e Lätt C Hufvudsta
130606 Matilda L 4:e Lätt C Roo
130627 Madeleine C A 2:a Lätt D+ Väsby
130627 Matilda L 1:a Lätt C+ Väsby
130907 Matilda L 8:e Lätt C Roo
130907 Matilda L 3:e Lätt C allsv Roo
130921 Madeleine C A 2:a Lätt D+ Färingsö
130921 Madeleine C A 2:a Lätt C allsv Färingsö
131006 Matilda L 5:e Lätt C Hufvudsta
131006 Matilda L 4:e Lätt C+ allsv Hufvudsta
140511 Matilda L 4:e Lätt D+ Mälarhöjden
 
ILOS
990425 Cathrine F UH Lätt D Hufvudsta
990425 Cathrine F UH Lätt C Hufvudsta
990703 Elin L CR Lätt D Team Levad
990703 Elin L UH Lätt C Team Levad
990926 Elin L UH Lätt D Hufvudsta
990926 Elin L UH Lätt C Hufvudsta
000903 Cecilia K 5:e Lätt C allsv Edsbro
001001 Cecilia K 4:e Lätt C Hufvudsta
001001 Cecilia K 6:e Lätt C allsv Hufvudsta
001119 Cecilia K 2:a Lätt B allsv Södertälje
010526 Erika B 5:e Lätt D Mälaröarna
010526 Erika B 2:a Lätt C Mälaröarna
010526 Pernilla W 5:e Lätt C Mälaröarna
010630 Pernilla W 6:e Lätt C Team Levad
010908 Pernilla W 4:e Lätt C Färingsö
010908 Pernilla W 1:a Lätt C allsv Färingsö
011110 Linda O 7:e Lätt D Sollentuna
011118 Pernilla W 5:e Lätt B Roslagen
020427 Linda O 2:a Lätt D Hufvudsta
020510 Anna S 5:e Lätt D Mälaröarna
020908 Erika B 2:a Lätt C Färingsö
020929 Erika B 5:e Lätt C Sorunda
021020 Erika B 4:e Lätt C Vallentuna
021020 Erika B 3:e Lätt B allsv Vallentuna
021102 Anna S 1:a Lätt C Botkyrka
021109 Linda O 5:e Lätt C Sollentuna
030928 Anna S 3:e Lätt C allsv Hufvudsta
030928 Anna S 8:e Lätt C Hufvudsta
031101 Anna S 2:a Lätt C Botkyrka
031108 Linda O 6:e Lätt D Sollentuna
031108 Linda O 4:e Lätt C Sollentuna
040313 Erika B 1:a Lätt D Sollentuna
040313 Erika B 1:a Lätt C Sollentuna
040313 Erika B 3:e Lätt B Sollentuna
040430 Erika B 1:a Lätt D Färingsö
040430 Erika B 3:e Lätt C Färingsö
040508 Erika B 4:e Lätt C Hufvudsta
040508 Erika B 6:e Lätt C LM Hufvudsta
040521 Erika B 3:e Lätt D Mälaröarna
040905 Erika B 2:a Lätt C Färingsö
040905 Erika B 4:e Lätt C allsv Färingsö
040919 Erika B 2:a Lätt C Mälarhöjden
040926 Anna Ö 11:e Lätt C Sorunda
040926 Anna Ö 1:a Lätt C allsv Sorunda
041024 Anna Ö 1:a Lätt C Stockholm
050416 Karin Ö CR Lätt D Håbo
050430 Karin Ö 3:e Lätt C Färingsö
050430 Caroline W 6:e Lätt C Färingsö
050514 Caroline W 5:e Lätt C Bromma
050605 Anna Ö 5:e Lätt D Högvreten
050904 Anna Ö 2:a Lätt C Färingsö
050904 Anna Ö 3:e Lätt C allsv Färingsö
051105 Anna Ö 10:e Lätt C Botkyrka
060325 Caroline W 7:e Lätt D Sollentuna
060429 Caroline W 12:e Lätt B Edsbro
060501 Caroline W 2:a Lätt C Färingsö
060501 Caroline W 4:e Lätt B Färingsö
060514 Caroline W 5:e Lätt C Roo Gård
060514 Caroline W 2:a Lätt C LM Roo Gård
060903 Caroline W 4:e Lätt C Nynäshamn
060903 Caroline W 1:a Lätt C allsv Nynäshamn
060917 Caroline W 6:e Lätt C Rastaborg
060917 Caroline W 1:a Lätt C allsv Rastaborg
061104 Caroline W 2:a Lätt C Österhaninge
061104 Caroline W 4:e Lätt B allsv Österhaninge
070325 Caroline W 13:e Lätt D Sollentuna
070430 Caroline W 2:a Lätt C Färingsö
070501 Caroline W 2:a Lätt C Färingsö
070811 Caroline W 1:a Lätt D Rimbo
080501 Linn A 1:a Lätt D Färingsö
080501 Linn A 1:a Lätt C Färingsö
080907 Linn A 4:e Lätt C Färingsö
081004 Linn A 8:e Lätt C Årsta Runsten
090405 Linn A CR Lätt D Sollentuna
090405 Linn A 9:e Lätt C Sollentuna
090501 Linn A CR+ Lätt D Färingsö
090501 Linn A 1:a Lätt C Färingsö
090502 Linn A 4:e Lätt B Färingsö
090516 Linn A 2:a Lätt C LM Roo Gård
090906 Linn A 3:e Lätt C allsv Sorunda
091003 Linn A 2:a Lätt C allsv Rastaborg
100501 Elisabeth S 3:e Lätt D+ Färingsö
100502 Elisabeth S 2:a Lätt C Färingsö
100516 Elisabeth S CR Lätt D Järna
101106 Elisabeth S 4:e Lätt D+ Botkyrka
110430 Mathias S CR+ Lätt D Färingsö
110501 Nathalie P 1:a Lätt D+ Färingsö
110515 Mathias S 3:e Lätt D+ Hufvudsta
111105 Emma R CR+ Lätt D Botkyrka
120430 Nathalie P CR+ Lätt D Färingsö
120501 Nathalie P 3:e Lätt D+ Färingsö
120501 Nathalie P 2:a Lätt C Färingsö
130512 Madeleine C A 4:e Lätt D+ Hufvudsta
 
IM
930516 Jenny F CR Lätt D Mälaröarna
930912 Jenny F 6:e Lätt C Roslagen
930912 Jenny F 5:e Lätt C allsv Roslagen
931031 Jenny F 2:a Lätt C Sundby
940404 Jenny F 2:a Lätt C Sundby
940416 Jenny F 4:e Lätt C Mälarhöjden
940424 Jenny F 3:e Lätt C Farsta
940529 Jenny F 4:e Lätt C Vallentuna
940529 Jenny F 3:e Lätt B Vallentuna
950422 Jenny F 3:e Lätt B allsv Södertälje
950501 Jenny F 2:a Lätt C Hufvudsta
950501 Jenny F 1:a Lätt B Hufvudsta
950521 Jenny F 5:e Lätt C Haningebygden
950820 Jenny F 4:e Lätt B Västmanland
951001 Jenny F 2:a Lätt C:1 Hufvudsta
951001 Jenny F 3:e Lätt B:1 Hufvudsta
951029 Jenny F 4:e Lätt B Stäket
960218 Jenny F 1:a Lätt B Skånsta
960907 Jenny F 1:a Lätt C Roslagen
960907 Jenny F 2:a Lätt B allsv Roslagen
960922 Jenny F 4:e Lätt B allsv Hallstavik
960929 Jenny F 5:e Lätt B:1 Färentuna
961006 Jenny F 2:a Lätt C:1 Järfälla
961006 Jenny F 2:a Lätt B:1 Järfälla
961102 Jenny F 1:a Lätt B Skånsta
961102 Jenny F 1:a Lätt B allsv Skånsta
980418 Pernilla W 3:e Lätt C Roslagen
000701 Erika B CR Lätt D Team Levad
020427 Agnes G 4:e Lätt D Hufvudsta
020427 Agnes G 4:e Lätt C Hufvudsta
020510 Agnes G 4:e Lätt D Mälaröarna
021102 Agnes G 5:e Lätt D Botkyrka
080501 Pernilla R 4:e Lätt D Färingsö
 
LANGMARKSGAARDS ERLANDO "SVARTEN"
990425 Nabil G UH Lätt D Hufvudsta
990514 Nabil G UH Lätt D Mälaröarna
990514 Nabil G UH Lätt C Mälaröarna
990529 Nabil G UH Lätt D Färentuna
990529 Nabil G UH Lätt C Färentuna
990703 Nabil G CR Lätt D Team Levad
990905 Nabil G UH Lätt C Roslagen
000602 Nabil G UH Lätt D Mälaröarna
000602 Nabil G UH Lätt C Mälaröarna
001111 Linn R UH Lätt D Sollentuna
020510 Karin Ö 7:e Lätt D Mälaröarna
030406 Fatima S CR Lätt D UpplandsBro
050430 Caroline S 8:e Lätt C Färingsö
050430 Caroline S 8:e Lätt C LM Färingsö
070923 Caroline S 10:e Lätt C Färingsö
090501 Caroline S CR+ Lätt D Färingsö
 
MAGNIFIQUE
120318 Jonathan P CR Lätt D Gustavsberg
120318 Jonathan P UP Lätt C Gustavsberg
120414 Jonathan P UP Lätt D+ Sollentuna
120430 Jonathan P UP Lätt D+ Färingsö
120501 Jonathan P UP Lätt D+ Färingsö
120501 Jonathan P UP Lätt C Färingsö
120826 Matilda L 1:a Lätt C allsv Nynäshamn
120923 Matilda L 1:a Lätt C allsv Färingsö
120923 Matilda L 3:e Lätt C Färingsö
130921 Jonathan P CR Lätt D+ Färingsö
130921 Jonathan P CR Lätt C Färingsö
 
MINOS
990529 Cecilia K UH Lätt C Färentuna
990703 Cecilia K CR Lätt D Team Levad
990703 Cecilia K UH Lätt C Team Levad
990926 Cecilia K UH Lätt D Hufvudsta
990926 Cecilia K UH Lätt C Hufvudsta
000602 Cecilia K 4:e Lätt D Mälaröarna
030406 Johanna Ö CR Lätt D UpplandsBro
090501 Johanna W CR+ Lätt D Färingsö
110430 Mimmi L CR+ Lätt D Färingsö
 
MIRA
120430 Jonathan P CR Lätt D Färingsö
120501 Jonathan P CR Lätt D+ Färingsö
 
MR CLAUSEN "PRICKEN"
040430 Pernilla W UH Lätt D Färingsö
040430 Pernilla W UH Lätt C Färingsö
050904 Pernilla W UH Lätt C Färingsö
 
PONTIUS
010324 Linda B UH Lätt D Sollentuna
010324 Linda B UH Lätt C Sollentuna
010526 Linda B UH Lätt D Mälaröarna
010908 Linda B UH Lätt C Färingsö
010922 Linda B UH Lätt D Mälarhöjden
010922 Linda B UH Lätt C Mälarhöjden
010930 Linda B UH Lätt C Sorunda
010930 Linda B 1:a Lätt C allsv Sorunda
020323 Malin Ö UH Lätt D Sollentuna
020323 Ronja W UH Lätt C Sollentuna
020427 Malin Ö UH Lätt D Hufvudsta
020427 Malin Ö UH Lätt C Hufvudsta
020510 Malin Ö UH Lätt D Mälaröarna
020908 Malin Ö UH Lätt C Färingsö
020929 Malin Ö UH Lätt C Sorunda
020929 Malin Ö 1:a Lätt C allsv Sorunda
021102 Malin Ö UH Lätt D Botkyrka
021102 Malin Ö UH Lätt C Botkyrka
030406 Malin Ö CR Lätt D UpplandsBro
030426 Therese E 3:e Lätt C Hufvudsta
030530 Malin Ö 3:e Lätt D Mälaröarna
030530 Therese E 4:e Lätt C Mälaröarna
030915 Malin Ö 7:e Skol-DM Farsta
030928 Malin Ö 3:e Lätt C allsv Hufvudsta
040313 Malin Ö 5:e Lätt D Sollentuna
040521 Therese E 3:e Lätt D Mälaröarna
040905 Caroline S 5:e Lätt C allsv Färingsö
040919 Caroline S 3:e Lätt D Mälarhöjden
040919 Caroline S 4:e Lätt C Mälarhöjden
040926 Caroline S 1:a Lätt C allsv Sorunda
041031 Malin Ö 5:e Lätt B allsv Gustavsberg
050430 Johanna W 2:a Lätt C Färingsö
050430 Johanna W 2:a Lätt C LM Färingsö
050430 Johanna W 1:a Lätt C LM lag Färingsö
050904 Johanna W 2:a Lätt C Färingsö
050904 Annie L 3:e Lätt C Färingsö
050904 Johanna W 1:a Lätt C allsv Färingsö
050925 Johanna W 2:a Lätt C Roo Gård
060514 Johanna W 1:a Lätt C LM Roo Gård
060514 Johanna W 2:a Lätt C LM lag Roo Gård
061104 Johanna W 2:a Lätt C Österhaninge
070430 Emma R 3:e Lätt C Färingsö
070527 Emma R 4:e Lätt C LM Hallstavik
070811 Emma R 3:e Lätt D Rimbo
070923 Emma R 1:a Lätt C allsv Färingsö
071014 Emma R 1:a Lätt C allsv Sorunda
080907 Pernilla R 4:e Lätt C Färingsö
080907 Vanna L 5:e Lätt C Färingsö
081026 Mathias S CR Lätt D Sorunda
081026 Vanna L CR Lätt D Sorunda
081102 Mimmi L 2:a Lätt B allsv Haningebygden
090501 Vanna L CR+ Lätt D Färingsö
090501 Pernilla R CR+ Lätt D Färingsö
090516 Mathias S 6:e Lätt C Roo Gård
090516 Mathias S 3:e Lätt C LM Roo Gård
090516 Mathias S 1:a Lätt C LM lag Roo Gård
090906 Mathias S 1:a Lätt C allsv Sorunda
091003 Gabriella J 1:a Lätt C allsv Rastaborg
100516 Elin C CR Lätt D Järna
100516 Jonathan P CR Lätt D Järna
100905 Sofia E CR Lätt C Gladö
100905 Sofia E 1:a Lätt C allsv Gladö
101002 Sofia E 4:e Lätt C allsv Siggesta
110430 Matilda L CR+ Lätt D Färingsö
110430 Elin C CR+ Lätt D Färingsö
110904 Madeleine C A 5:e Lätt C Haningebygden
110904 Madeleine C A 4:e Lätt C allsv Haningebygden
120318 Madeleine C A CR Lätt D Gustavsberg
120430 Matilda L CR+ Lätt D Färingsö
120923 Matilda L 1:a Lätt C Färingsö
130921 Moa A CR Lätt D+ Färingsö
 
RAN
020427 Linda B 5:e Lätt C Hufvudsta
020929 Linda B 1:a Lätt C allsv Sorunda
030322 Linda B 4:e Lätt D Sollentuna
030406 Linda B CR Lätt D UpplandsBro
030406 Anna S 6:e Lätt D UpplandsBro
030928 Linda B 6:e Lätt C allsv Hufvudsta
030928 Linda B 8:e Lätt C Hufvudsta
031108 Linda B 3:e Lätt D Sollentuna
040313 KarlHugo B 6:e Lätt D Sollentuna
040313 KarlHugo B 5:e Lätt C Sollentuna
040430 Therese E 3:e Lätt D Färingsö
040508 Therese E 1:a Lätt C LM Hufvudsta
040508 Therese E 1:a Lätt C LM lag Hufvudsta
040521 Lina D 3:e Lätt D Mälaröarna
040905 Malin Ö 3:e Lätt C Färingsö
040905 Julia Å 7:e Lätt C Färingsö
040905 Therese E 4:e Lätt C allsv Färingsö
040919 IdaMarie B 2:a Lätt D Mälarhöjden
040926 Malin Ö 6:e Lätt C Sorunda
050416 Julia Å CR Lätt D Håbo
050514 IdaMarie B 5:e Lätt D Bromma
050522 IdaMarie B 3:e Lätt D Bälinge
050522 IdaMarie B 4:e Lätt C Bälinge
050904 Therese E 4:e Lätt C Färingsö
050904 Therese E 1:a Lätt C allsv Färingsö
050925 Therese E 5:e Lätt C Roo Gård
051030 Therese E 8:e Lätt C Stockholm
051105 Caroline S 4:e Lätt D Botkyrka
060514 Annie L 5:e Lätt C Roo Gård
060514 Annie L 6:e Lätt C LM Roo Gård
060903 Therese E 1:a Lätt C allsv Nynäshamn
060917 Therese E 1:a Lätt C allsv Rastaborg
061104 Therese E 6:e Lätt C Österhaninge
061104 Therese E 4:e Lätt B allsv Österhaninge
070127 Caroline S 7:e Lätt C Heby
070311 Caroline S CR Lätt B Södertälje
070401 Therese E 1:a Lätt B allsv Skånsta
070430 Annie L 6:e Lätt D Färingsö
070501 Therese E 2:a Lätt B Färingsö
070506 Caroline S 5:e Lätt B Edsbro
070506 Caroline S 4:e Lätt A allsv Edsbro
070527 Therese E 5:e Lätt C LM Hallstavik
070811 Johanna W 4:e Lätt D Rimbo
070811 Caroline S 2:a Lätt C Rimbo
070909 Caroline S CR Lätt B Botkyrka
070923 Caroline S 2:a Lätt C Färingsö
070923 Sofie B 4:e Lätt C allsv Färingsö
071014 Sofie B 4:e Lätt C allsv Sorunda
080518 Caroline S 1:a Lätt C Hufvudsta
080525 Caroline S 4:e Lätt C Gladö
080907 Johanna W 3:e Lätt C allsv Färingsö
090207 Johanna W CR Lätt D Södertälje
090207 Johanna W 10:e Lätt C Södertälje
090405 Nathalie P CR Lätt D Sollentuna
090516 Emma R 2:a Lätt C Roo Gård
090516 Emma R 6:e Lätt C LM Roo Gård
090906 Nathalie P 6:e Lätt C Sorunda
091031 Mimmi L 3:e Lätt B allsv Botkyrka
100410 Pernilla R CR Lätt D Sollentuna
100501 Josefin S 2:a Lätt D+ Färingsö
100501 Mimmi L 1:a Lätt D+ Färingsö
100502 Mimmi L 2:a Lätt C LM lag Färingsö
100502 Pernilla R 2:a Lätt C Färingsö
100516 Pernilla R CR Lätt D Järna
100905 Pernilla R CR Lätt C Gladö
100905 Pernilla R 3:e Lätt C allsv Gladö
101002 Josephine L 3:e Lätt C allsv Siggesta
101030 Pernilla R CR Lätt C Rimbo
101030 Pernilla R 1:a Lätt C+ allsv Rimbo
110409 Josefin S 9:e Lätt C Sollentuna
110430 Josefin S CR+ Lätt D Färingsö
110515 Gabriella J 5:e Lätt C Hufvudsta
110515 Gabriella J 4:e Lätt B Hufvudsta
110529 Josefin S 5:e Lätt C Gladö
110904 Josefin S 5:e Lätt C Haningebygden
111105 Sofia E CR+ Lätt D Botkyrka
120430 Hilda L CR+ Lätt D Färingsö
120430 Fredrika M CR+ Lätt D Färingsö
120501 Hilda L 2:a Lätt D+ Färingsö
120318 Elin C CR Lätt D Gustavsberg
120519 Elin C 3:e Lätt C LM Roo Gård
120826 Elin C 10:e Lätt D+ Nynäshamn
120826 Elin C 1:a Lätt C allsv Nynäshamn
120923 Elin C 1:a Lätt C allsv Färingsö
120923 Fredrika M 9:e Lätt C Färingsö
121103 Elin C 3:e Lätt C+ allsv Botkyrka
130512 Hilda L 7:e Lätt C Hufvudsta
130907 Fredrika M 4:e Lätt C Roo
131006 Jonathan P 4:e Lätt C+ allsv Hufvudsta
 
REFILL
011110 Pernilla W UH Lätt D Sollentuna
011110 Pernilla W UH Lätt C Sollentuna
020323 Sofia A UH Lätt D Sollentuna
020323 Sofia A UH Lätt C Sollentuna
020427 Sofia A UH Lätt D Hufvudsta
020427 Sofia A UH Lätt C Hufvudsta
020510 Sofia A UH Lätt D Mälaröarna
020510 Sofia A UH Lätt C Mälaröarna
020908 Karin Ö UH Lätt C Färingsö
020929 Karin Ö UH Lätt C Sorunda
021102 Linda O UH Lätt C Botkyrka
021109 Karin Ö UH Lätt D Sollentuna
030322 Agnes G UH Lätt D Sollentuna
030406 Agnes G UH Lätt D UpplandsBro
030907 Agnes G UH Lätt C Färingsö
030928 Agnes G UH Lätt C Hufvudsta
031101 Agnes G UH Lätt C Botkyrka
040313 Agnes G 7:e Lätt D Sollentuna
040430 Agnes G 3:e Lätt D Färingsö
040508 Agnes G 3:e Lätt C Hufvudsta
040508 Agnes G 7:e Lätt C LM Hufvudsta
040521 Agnes G 6:e Lätt D Mälaröarna
040905 Caroline W 6:e Lätt C Färingsö
040905 Rebecka F 5:e Lätt C allsv Färingsö
041031 Karin Ö 8:e Lätt C Gustavsberg
050416 Lovisa J CR Lätt D Håbo
050430 Lovisa J 4:e Lätt C Färingsö
050430 Lovisa J 3:e Lätt C LM Färingsö
050917 Therese E 5:e Lätt B Mälarhöjden
050925 Lovisa J 6:e Lätt C Roo Gård
051030 Rebecka P 8:e Lätt C Stockholm
060225 Caroline S 4:e Lätt D Södertörn
060225 Caroline S 11:e Lätt C Södertörn
060402 Caroline S 4:e Lätt B allsv Södertälje
060430 Caroline S 4:e Lätt D Färingsö
060514 Caroline S 7:e Lätt C Roo Gård
060514 Caroline S 7:e Lätt C LM Roo Gård
060903 Rebecka F 4:e Lätt C Nynäshamn
060903 Rebecka F 3:e Lätt C allsv Nynäshamn
060917 Rebecka F 8:e Lätt C Rastaborg
061104 Rebecka F 3:e Lätt C Österhaninge
061104 Rebecka F 3:e Lätt B allsv Österhaninge
070127 KarlHugo B 4:e Lätt C Heby
070311 KarlHugo B CR Lätt B Södertälje
070401 KarlHugo B 1:a Lätt B allsv Skånsta
070430 KarlHugo B 3:e Lätt D Färingsö
070527 Caroline S 6:e Lätt C Hallstavik
070527 Caroline S 3:e Lätt C LM Hallstavik
070811 Emilia P 4:e Lätt D Rimbo
070923 Rebecka F 4:e Lätt C Färingsö
070923 Elisabeth S 7:e Lätt C Färingsö
070923 Linn A 4:e Lätt C allsv Färingsö
071014 Elisabeth S 4:e Lätt C allsv Sorunda
080502 Elisabeth S 7:e Lätt C Färingsö
080518 Elisabeth S 5:e Lätt C Hufvudsta
080907 Elisabeth S 6:e Lätt C Färingsö
081004 Sofie B 6:e Lätt C Årsta Runsten
090207 Caroline S CR Lätt D Södertälje
090207 Caroline S 6:e Lätt C Södertälje
090405 Emilia P CR Lätt D Sollentuna
090405 Emilia P 8:e Lätt C Sollentuna
090501 Amanda K CR+ Lätt D Färingsö
090501 Emilia P CR+ Lätt D Färingsö
090502 Emilia P 1:a Lätt C Färingsö
090906 Caroline S 3:e Lätt C allsv Sorunda
091003 Elisabeth S 4:e Lätt C Rastaborg
091003 Elisabeth S 2:a Lätt C allsv Rastaborg
091031 Caroline S 5:e Lätt C Botkyrka
100221 Elisabeth S CR Lätt D Stäket
100410 Evelina L CR Lätt D Sollentuna
100501 Evelina L 2:a Lätt D+ Färingsö
100502 Evelina L 1:a Lätt C LM Färingsö
100516 Evelina L 4:e Lätt C Järna
101030 Mathias S CR Lätt C Rimbo
101106 Mathias S 5:e Lätt D+ Botkyrka
110409 Pernilla R 4:e Lätt D+ Sollentuna
110430 Pernilla R CR+ Lätt D Färingsö
110430 Hilda L CR+ Lätt D Färingsö
110529 Josephine L 4:e Lätt C Gladö
111105 Josefin S CR+ Lätt D Botkyrka
120318 Josefin S CR Lätt D Gustavsberg
120318 Josefin S 5:e Lätt C Gustavsberg
120430 Sofia E 2:a Lätt D+ Färingsö
120430 Josefin S CR+ Lätt D Färingsö
140511 Annaclara H 7:e Lätt D+ Mälarhöjden
 
SIGYN
021109 Lina D UH Lätt C Sollentuna
030322 Lina D UH Lätt D Sollentuna
030406 Lina D CR Lätt D UpplandsBro
030406 Lina D UH Lätt D UpplandsBro
030426 Therese E UH Lätt D Hufvudsta
030426 Lina D UH Lätt C Hufvudsta
030530 Lina D UH Lätt C Mälaröarna
030907 Lina D UH Lätt C Färingsö
030928 Lina D 3:e Lätt C allsv Hufvudsta
030928 Lina D UH Lätt C Hufvudsta
040313 Malin Ö 3:e Lätt D Sollentuna
040313 Lina D 6:e Lätt C Sollentuna
040430 Madeleine M 2:a Lätt D Färingsö
040430 Malin Ö 1:a Lätt C Färingsö
040521 Malin Ö 3:e Lätt C Mälaröarna
040905 IdaMarie B 5:e Lätt C allsv Färingsö
041031 IdaMarie B 5:e Lätt B allsv Gustavsberg
050416 Johanna B CR Lätt D Håbo
050416 Johanna B 4:e Lätt C Håbo
050430 Johanna B 2:a Lätt C Färingsö
050430 Johanna B 1:a Lätt C LM lag Färingsö
050904 Johanna B 1:a Lätt C allsv Färingsö
060325 Johanna B 3:e Lätt D Sollentuna
060325 Johanna B 4:e Lätt C Sollentuna
060430 Johanna B 2:a Lätt D Färingsö
060430 Johanna B 2:a Lätt C Färingsö
060501 Johanna B 2:a Lätt C Färingsö
060501 Johanna B 1:a Lätt B Färingsö
060514 Johanna B 3:e Lätt C LM Roo Gård
060514 Johanna B 2:a Lätt C LM lag Roo Gård
060526 Johanna B 5:e Lätt C Mälaröarna
060903 Johanna B 1:a Lätt C allsv Nynäshamn
060917 Johanna B 3:e Lätt C Rastaborg
060917 Johanna B 1:a Lätt C allsv Rastaborg
061104 Johanna B 4:e Lätt B allsv Österhaninge
070501 Mimmi L 1:a Lätt C Färingsö
070923 Mimmi L 1:a Lätt C allsv Färingsö
071014 Mimmi L 1:a Lätt C allsv Sorunda
080501 Mathias S 2:a Lätt D Färingsö
080502 Vanna L 2:a Lätt C Färingsö
080525 Mimmi L 1:a Lätt C Gladö
080525 Mathias S 2:a Lätt C LM Gladö
080907 Mathias S 2:a Lätt C Färingsö
080907 Mimmi L 3:e Lätt C allsv Färingsö
081026 Josefin S CR Lätt D Sorunda
090207 Mimmi L CR Lätt D Södertälje
090405 Pernilla R CR Lätt D Sollentuna
090405 Vanna L CR Lätt D Sollentuna
090501 Josefin S CR+ Lätt D Färingsö
090502 Gabriella J 5:e Lätt D+ Färingsö
090502 Vanna L 1:a Lätt C Färingsö
090906 Vanna L 1:a Lätt C Sorunda
090906 Vanna L 1:a Lätt C allsv Sorunda
091003 Vanna L 2:a Lätt C Rastaborg
091003 Vanna L 1:a Lätt C allsv Rastaborg
091031 Vanna L 4:e Lätt C Botkyrka
091031 Vanna L 3:e Lätt B allsv Botkyrka
100410 Vanna L CR Lätt D Sollentuna
100501 Josefin S 1:a Lätt D+ Färingsö
100502 Gabriella J 2:a Lätt C LM lag Färingsö
100516 Gabriella J CR Lätt D Järna
100516 Gabriella J 3:e Lätt C Järna
100529 Gabriella J 4:e Lätt D+ Mälarhöjden
100529 Gabriella J 2:a Lätt C Mälarhöjden
100905 Gabriella J CR Lätt C Gladö
100905 Gabriella J 1:a Lätt C allsv Gladö
101002 Gabriella J 2:a Lätt C Siggesta
101002 Gabriella J 4:e Lätt C allsv Siggesta
101030 Vanna L CR Lätt C Rimbo
101030 Vanna L 1:a Lätt C+ allsv Rimbo
110430 Jonathan P CR+ Lätt D Färingsö
110430 Jonathan P 1:a Lätt C Färingsö
110501 Matilda L 1:a Lätt D+ Färingsö
110501 Jonathan P 2:a Lätt D+ Färingsö
111001 Matilda L 3:e Lätt C Mälarhöjden
120501 Moa A CR Lätt C Färingsö
120318 Matilda L CR Lätt D Gustavsberg
120414 Matilda L 3:e Lätt D+ Sollentuna
120430 Viveca H CR+ Lätt D Färingsö
120501 Madeleine C A 1:a Lätt D+ Färingsö
121007 Moa A CR Lätt D+ Hufvudsta
121007 Moa A CR Lätt C Hufvudsta
121103 Matilda L 3:e Lätt C+ allsv Botkyrka
130606 Viveca H 1:a Lätt C LM Roo
130627 Vilma T CR Lätt D+ Väsby
130907 Viveca H 3:e Lätt C allsv Roo
130921 Viveca H 2:a Lätt D+ Färingsö
130921 Viveca H 2:a Lätt C allsv Färingsö
131006 Viveca H 4:e Lätt C+ allsv Hufvudsta
140511 Linnea H 3:e Lätt D+ Mälarhöjden
140511 Linnea H 2:a Lätt C Mälarhöjden
 
TULLE
120923 Jonathan P CR Lätt C Färingsö
121007 Matilda L 3:e Lätt D+ Hufvudsta
130921 Jonathan P CR Lätt D+ Färingsö
130921 Jonathan P CR Lätt C Färingsö
 
VALHALLAS HILL COMET
040905 Anna Ö 10:e Lätt C Färingsö
040919 Anna Ö 4:e Lätt C Mälarhöjden
050430 Caroline F 7:e Lätt C Färingsö
050925 Rebecka P 8:e Lätt C Roo Gård
060514 Lovisa J 9:e Lätt C Roo Gård
060514 Lovisa J 4:e Lätt C LM Roo Gård
060903 Lovisa J 12:e Lätt C Nynäshamn
060903 Lovisa J 3:e Lätt C allsv Nynäshamn
070430 Therese E 2:a Lätt D Färingsö
070430 Therese E 3:e Lätt C Färingsö
070501 Therese E 4:e Lätt C Färingsö
070501 Therese E 1:a Lätt B Färingsö
070923 Therese E 2:a Lätt C Färingsö
080501 Caroline W 2:a Lätt D Färingsö
090501 Rebecka P CR+ Lätt D Färingsö
090502 Rebecka P 2:a Lätt C Färingsö
100501 Emma R 5:e Lätt D+ Färingsö
100502 Emma R 3:e Lätt C LM Färingsö
100502 Johanna W 3:e Lätt C Färingsö
110430 Evelina L CR+ Lätt D Färingsö
110430 Josephine L CR+ Lätt D Färingsö
 
VANADIS
100502 Elin L Ö UH Lätt C Färingsö
101106 Elin L Ö UH Lätt D+ Botkyrka
101106 Elin L Ö UH Lätt C Botkyrka
110409 Elin L Ö UH Lätt D+ Sollentuna
110409 Elin L Ö UH Lätt C Sollentuna
110430 Elin L Ö UH Lätt D Färingsö
110501 Elin L Ö UH Lätt D+ Färingsö
110529 Elin L Ö UH Lätt C Gladö
111105 Elin L Ö UH Lätt D Botkyrka
111105 Elin L Ö UH Lätt C Botkyrka
120318 Gabriella J CR Lätt D Gustavsberg
120430 Gabriella J CR+ Lätt D Färingsö
130921 Kerstin Ö CR Lätt C Färingsö
131102 Elin L Ö CR Lätt D+ Botkyrka
131102 Elin L Ö CR Lätt C Botkyrka
 
VESTA
100501 Angelica W UH Lätt D+ Färingsö
100529 Angelica W UH Lätt D+ Mälarhöjden
100529 Angelica W UH Lätt C Mälarhöjden
101106 Angelica W UH Lätt D+ Botkyrka
101106 Angelica W UH Lätt C Botkyrka
110409 Angelica W UH Lätt D+ Sollentuna
110409 Angelica W UH Lätt C Sollentuna
110430 Rebecka F UH Lätt D Färingsö
110515 Angelica W UH Lätt D+ Hufvudsta
110904 Josephine L UH Lätt C Haningebygden
111001 Josephine L UH Lätt D+ Mälarhöjden
111001 Josephine L UH Lätt C Mälarhöjden
111105 Vanna L UH Lätt D Botkyrka
111105 Vanna L UH Lätt C Botkyrka
120318 Vanna L CR Lätt D Gustavsberg
120430 Vanna L CR+ Lätt D Färingsö
120501 Sofia E 3:e Lätt D+ Färingsö
120519 Sofia E 5:e Lätt C Roo Gård
121007 Elin C 2:a Lätt C Hufvudsta
130414 Elin C 6:e Lätt D+ Väsby
130512 Elin C 5:e Lätt C Hufvudsta
130627 Hilda L 3:e Lätt C+ Väsby
131102 Annaclara H 5:e Lätt C Botkyrka
 
YRSA
110430 Rebecka F UH Lätt D Färingsö
110501 Rebecka F UH Lätt D+ Färingsö
110515 Rebecka F UH Lätt D+ Hufvudsta
111001 Evelina L UH Lätt D+ Mälarhöjden
111105 Mimmi L UH Lätt D Botkyrka
120430 Vanna L UP Lätt D+ Färingsö
120430 Vanna L UP Lätt D Färingsö
120501 Vanna L UP Lätt D+ Färingsö
120501 Vanna L UP Lätt C Färingsö
130627 Moa A 2:a Lätt C+ Väsby